PPU Wood - Land
Zenon Dobromilski
WitamyO firmieOfertaKontakt
Pozyskanie drewna
Zrywka drewna
Transport drewna
Transport drewna

Mimo wielu zmian w ostatnich latach i nabierania coraz większego znaczenia przez proces pozyskania drewna w naszej działalności, transport jest wciąż ważną usługą świadczoną przez naszą firmę.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem przystosowanym do transportu drewna zarówno dłużycowego jak i stosowego. Są to samochody wysokotonażowe marki Scania, Iveco, MAN i Volvo. Więcej na temat sprzętu znajdziecie Państwo w zakładce "Nasz sprzęt".

Ofertę kierujemy do przedsiębiorstw branży drzewnej oferując regularną współpracę, a także do klientów indywidualnych, mających do przewozu określoną ilość drewna. Nie transportujemy jednak drobnych ilości surowca, gdyż po prostu jest to nie opłacalne zarówno dla nas jak i dla klienta. Minimalny ładunek wynosi 25m3.Prosimy o kontakt, chętnie doradzimy, jaka forma transportu będzie najbardziej opłacalna.

Oferujemy transport na dowolnych odległościach. Cena przetransportowania 1m3 zależna jest od wielu czynników, przy czym najważniejszą rolę odgrywa właśnie odległość, a także ilość surowca.

Dodatkowo świadczymy usługi transportowe przy pomocy naczepy niskopodwoziowej typu tiefbet marki Nooteboom. Przewozimy zarówno maszyny leśne jak i koparki, spychacze, walce drogowe, kombajny i inne.

Zainteresowanych prosimy o kontakt w celu ustalenia stawek. Przedsiębiorstwom będącym stałymi odbiorcami proponujemy różnego rodzaju zniżki.
Chętnie podejmiemy się nowych zleceń!


WitamyO firmieOfertaKontakt