PPU Wood - Land
Zenon Dobromilski
WitamyO firmieOfertaKontakt
Historia
Nasz sprzęt
Główni klienci
Gdzie działamy
Historia

 

Firma powstała w roku 1991 w wyniku prywatyzacji Brygady Transportowej ZTiSLP Gdańsk w Kwidzynie. Z ogromnym zapałem wkroczyliśmy na rynek usług transportowych. Jeden wysokotonażowy samochód marki Steyr i kilka średniotonażowych stały się podstawą do przyszłego rozwoju firmy. 

Początki nie były łatwe. Stary sprzęt oraz ciężkie tereny działania nie ułatwiały nam działalności. Jednak trudności wskazywały nam potrzebę rozwoju, modernizacji firmy. 

Rozpoczęliśmy wymianę sprzętu, która systematycznie trwa do dziś. Jako pierwsza z wielu firm transportowych postanowiliśmyzdobyć klienta nie śmiesznymi cenami, które nawet nie zwracają kosztów paliwa, ale solidnie wykonywanymi usługami z użyciem nowoczesnego sprzętu

W pewnym okresie naszej działalności zajęliśmy się produkcją elementów architektury ogrodowej. Jednak po pewnym czasie, ze względu na zbyt wysokie ceny surowca, zrezygnowaliśmy z tej działalności i skupiliśmy nasze siły na rozwoju usług transportowych. 

Od połowy lat 90-tych zajmujemy się także pozyskaniem i zrwyką drewna. Zainwestowaliśmy w nowoczesne, skandynawskie rozwiązania kupując ciągniki zrywkowe typu forwarder marki Timberjack. Widząc zapotrzebowanie na ten rodzaj usług zakupiliśmy kolejne maszyny, które znakomicie ze sobą współpracują. Dysponujemy także maszynami typu harwester służącymi do ścinki drzew, którymi świadczymy usługi na kolejnej płaszczyźnie związanej z branżą leśną. 

Firma nasza obecnie osiągnęła specjalizację w pozyskaniu i zrywce drewna nowoczesnymi maszynami oraz transporcie drewna wysokiej jakości sprzętem. Wciąż się rozwijamy modernizując nasz sprzęt i kupując nowy. Wymagający klienci wymuszają nasz ciągły rozwój...WitamyO firmieOfertaKontakt